03150, м. Київ, вул. Антоновича, буд.140

 

 

 

 

 


 

Спостережна  рада кредитної спілки  «Гарант»  

підвела підсумки своєї роботи  за  1-ше   півріччя  2013 року

 

 

 

 


 

 

 


 

18 жовтня 2012 року в Кредитній спілці «Гарант» відбувся «День відкритих дверей» 

У Міжнародний день кредитних спілок, який щорічно святкується в третій четвер жовтня, кредитна спілка «Гарант» проводила «День відкритих дверей».

У цей день в офісі кредитної спілки відбулася зустріч членів спілки з членами Спостережної ради та Ревізійної комісії за участю представника газети «Українське слово». Прибулі члени кредитної спілки підписали звернення до Адміністрації Президента України та Національного Банку, в якому висловили підтримку нинішнього статусу класичних кредитних спілок, що працюють для своїх членів.

Спостережна рада за участю Ревізійної комісії на своєму засіданні підвела підсумки роботи кредитної спілки, розглянула актуальні питання щодо нинішньої ситуації кредитних спілок на фінансовому ринку України та пропозиції щодо перспектив розвитку національної системи кредитної кооперації.

З привітаннями до кредитної спілки завітали гості із ОКС «Програма захисту вкладів», АФ «АВС-Центр». Вітання до свята керівникам, співробітникам і членам кредитної спілки «Гарант» прислали Всеукраїнська асоціація кредитних спілок, колеги з м. Києва й інших регіонів.

У 2012-ому виповнюється 20 років відродження кредитних спілок в Україні, кредитна спілка «Гарант» працює для благополуччя своїх членів. Найбільше задоволення отримуємо від того, що люди вдячні за отримані послуги, це вони підтвердили відповідними записами подяки.

 

 

 

  


 

КС «Гарант» провела виїзний семінар для керівних органів кредитної спілки та членів Спілки жінок м. Києва

У рамках святкування 20-ї річниці відродження кредитного руху в Україні КС «Гарант» (м. Київ) 16 червня організувала виїзний семінар. У ньому взяли участь члени спостережної ради, ревізійної комісії, кредитного комітету, працівники й члени кредитної спілки «Гарант», а також члени Спілки жінок м. Києва — усього 31 особа.

Зазначений захід був проведений під егідою Координаційної Ради Стрийської кооперативної ініціативи. Одним із напрямків цієї ініціативи є «Кредитні спілки та громада», де передбачено узагальнення та поширення найкращого світового та українського досвіду взаємодії кредитної спілки та громади. Оскільки кредитна спілка «Гарант» була створена при громадській організації «Спілка жінок м. Києва», яку очолює Менжерес Галина Миколаївна, організували таку поїздку — до історичних місць кредитної кооперації України ХІХ ст., зокрема до ощадно-позичкового товариства в Сокиринцях, яке створив Григорій Галаган у 1871 році; воно проіснувало до 1939 р.

Голова кредитної спілки «Гарант» Драгомирецька І. М. розповіла учасникам виїзного семінару про історичні аспекти світової кредитної кооперації й історію відродження кредитних спілок в Україні. Також було приділено увагу роботі КС «Гарант», наголошено на тому, як Уряд нині піклується про захист прав споживачів фінансових послуг, якими є й члени кредитних спілок.

Кожному учаснику була надана інформація про Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок, який організовує та проводить КС «Вигода» у м. Стрий (Львівська обл.) з нагоди 20-річчя створення кредитної спілки та відродження кредитних спілок в Україні.

Крім того, учасники відвідали Густинський Свято-Троїцький монастир, отримали багато цікавої інформації про Київську та Чернігівську місцевість. Член кредитної спілки Сорока Б. Д. зробив чудові світлини про незабутню подорож.

Керівництво КС «Гарант» планує продовжувати практику проведення таких заходів, що допоможе українцям бути більш інформованими щодо ролі кредитних спілок у суспільстві, стану законодавчої бази та перспективи подальшої діяльності й розвитку кредитних спілок.